4.iTY iJA - iný vesmír MIROSLAVA TÓTHA - ZRUŠENÉ

Galéria

hudba: kapela TRETÍ DEŇ, moderuje: JAY HUDÁČEK

MIROSLAV TÓTH

Je kazateľom Apoštolskej cirkvi v Košiciach. Zároveň je aj lídrom kapely TRETÍ DEŇ. Jeho pokojné vystupovanie, prirodzená autorita, jemný zmysel pre humor a schopnosť okamžite improvizovať z neho robia skvelého frontmana ale aj duchovného vodcu. Svojimi kážňami dokáže prebudiť a oduševniť. Svoj hlboký vzťah k Bohu prenáša na ľudí okolo seba.

TRETÍ DEŇ je kresťanská kapela, ktorá vznikla v roku 1992 v Košiciach. Svojim štýlom sa radí medzi POP a GOSPEL. TRETÍ DEŇ hudbu nechápe ako cieľ ale ako prostriedok na oslavu živého Boha. Aj napriek tomu, že by sa TRETÍ DEŇ mohol smelo zaradiť medzi veteránov kresťanských kapiel, rozhodne sa nejedná o žiadny skostnatelý projekt.

Každý mesiac bude jeden nedeľný večer vo FUGE patriť rozhovorom o živote, viere, svete a všetkom, čo s tým súvisí. Nová talkshow iTY iJA [aj ty; aj ja] je miestom, kde sa duchovní lídri rôznych cirkví stretnú v dialógu s Jayom Hudáčkom na témy, ktoré riešime všetci - aj ty, aj ja. Každého z hostí bude sprevádzať špičková kapela z rovnakého prostredia.

Môžete sa tešiť na vynikajúcu hudbu, nečakané otázky a iný vesmír každého z našich hostí.

Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 13. december 2020
Dátum svetovej premiéry: 13. december 2020

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.