3.iTY iJA - iný vesmír CYRILA VASIĽA - ZRUŠENÉ

3.iTY  iJA - iný vesmír CYRILA VASIĽA - ZRUŠENÉ

Galéria

hudba: PETER MILENKY band, moderuje: JAY HUDÁČEK

CYRIL VASIĽ

Vladyka Cyril Vasiľ je gréckokatolícky arcibiskup a apoštolský administrátor sede plena Košickej eparchie. Je autorom početných kníh a člankov z oblasti cirkevného práva, cirkevnej histórie a spirituálnej teológie. Je profesorom na viacerých univerzitách. Pôsobil ako dekan Fakulty východného cirkevného práva Pápežského východného inštitútu (Pontificio Instituto Orientale) v Ríme, a neskôr aj ako rektor celého inštitútu. V roku 2009 ho pápež Benedikt XVI. menoval sekretárom Kongregácie pre východné cirkvi, kde pôsobil do januára 2020.

PETER MILENKY BAND

Sú na slovenskej gospelovej scéne etablovaným menom. Fungujú od roku 2007. Vydali 5 štúdiových albumov a niekoľko videoklipov. Počas takmer pätnásťročnej histórie sa v kapele vystriedalo viac kvalitných hudobníkov. V súčasnej podobe v nej účinkujú okrem frontmana a gréckokatolíckeho kňaza Petra Milenkyho aj ďalší dvaja duchovní otcovia. Vynikajúci pop-rock s myšlienkou, priamočiare, úderné texty a dlhoročná remeselná kvalita robia z každého koncertu zážitok.

Každý mesiac bude jeden nedeľný večer vo FUGE patriť rozhovorom o živote, viere, svete a všetkom, čo s tým súvisí. Nová talkshow iTY iJA [aj ty; aj ja] je miestom, kde sa duchovní lídri rôznych cirkví stretnú v dialógu s Jayom Hudáčkom na témy, ktoré riešime všetci - aj ty, aj ja. Každého z hostí bude sprevádzať špičková kapela z rovnakého prostredia.

Môžete sa tešiť na vynikajúcu hudbu, nečakané otázky a iný vesmír každého z našich hostí.

Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 22. november 2020
Dátum svetovej premiéry: 22. november 2020

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.