2.iTY iJA - iný vesmír BOHDANA HROBOŇA - ZRUŠENÉ

2.iTY  iJA - iný vesmír BOHDANA HROBOŇA - ZRUŠENÉ

Galéria

hudba: kapela TIMOTHY, moderuje: JAY HUDÁČEK

BOHDAN HROBOŇ pochádza zo 6. generácie evanjelických kňazov. Hoci sám nie je kňaz, je dlhé roky veľmi aktívny v evanjalickej cirkvi a vo verejnom živote. Je riaditeľom Centra kresťanského vzdelávania /CKV/ v Martine, ktoré sám pomohol zakladať a popredný odborník na knihy Starého zákona. Študoval na TU v Košiciach, Wheaton Graduate School a Luther Seminary v USA, a na University of Oxford v UK.

TIMOTHY je slovenská worshipová kapela, ktorá je súčasťou služby Mládeže pre Krista na Slovensku a domácou kapelou najväčšieho worship open air festivalu CampFest. A tu sú ich vlastné slová: "Služba v Timothy je pre nás viac ako kapela. Je to misia a poslanie ako spájať Božie veci nadštandardným spôsobom a budovať jednotu v našej krajine".

Každý mesiac bude jeden nedeľný večer vo FUGE patriť rozhovorom o živote, viere, svete a všetkom, čo s tým súvisí. Nová talkshow iTY iJA [aj ty; aj ja] je miestom, kde sa duchovní lídri rôznych cirkví stretnú v dialógu s Jayom Hudáčkom na témy, ktoré riešime všetci - aj ty, aj ja. Každého z hostí bude sprevádzať špičková kapela z rovnakého prostredia.

Môžete sa tešiť na vynikajúcu hudbu, nečakané otázky a iný vesmír každého z našich hostí.

Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 25. október 2020
Dátum svetovej premiéry: 25. október 2020

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Moderátor

  • Janko Jay Hudáček, moderátor

Hosť

  • Bohdan Hroboň, hosť
  • kapela TIMOTHY, hudobný hosť