1.iTY iJA - iný vesmír ANTONA FABIANA

1.iTY  iJA - iný vesmír ANTONA FABIANA

Galéria

hudba: Zuzka Eperješiová, moderuje: JAY HUDÁČEK

Mons. Anton Fabian je známy košický kňaz z celoslovenským presahom. Väčšina ľudí ho pozná zo sv.omší, ktoré už niekoľko rokov slúži v známom kostole "Uršulínky" na Mäsiarskej ulici. Jeho kázne sú presiaknuté ľudskosťou, nepoužíva v nich otrepané frázy, často poslucháčom ešte dlho znejú v ušiach a zostávajú v duši.

Zuzka Eperješiová - SKYVA je speváčka, textárka, skladateľka a klaviristka z Košíc. Z jej piesní a básní vyžaruje hlboký vzťah k nášmu Stvoriteľovi. Na prvý pohľad obyčajným veciam vie dať rozmer zázraku. Za klavírom pôsobí prirodzene a sebaisto. Je zdravo skromná a vyžaruje veľkú vnútornú silu. S kamarátmi - muzikantami z projektu POETICA MUSICA je zárukou skvelej hudby.

Každý mesiac bude jeden nedeľný večer vo FUGE patriť rozhovorom o živote, viere, svete a všetkom, čo s tým súvisí. Nová talkshow iTY iJA [aj ty; aj ja] je miestom, kde sa duchovní lídri rôznych cirkví stretnú v dialógu s Jayom Hudáčkom na témy, ktoré riešime všetci - aj ty, aj ja. Každého z hostí bude sprevádzať špičková kapela z rovnakého prostredia.

Môžete sa tešiť na vynikajúcu hudbu, nečakané otázky a iný vesmír každého z našich hostí.

Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2020
Dátum lokálnej premiéry: 20. september 2020
Dátum svetovej premiéry: 20. september 2020

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

Moderátor

  • Janko Jay Hudáček, moderátor

Hosť

  • Mons. Anton Fabian, hosť
  • Zuzka Eperješiová - SKYVA a POETICA MUSICA, hudobný hosť